Menü
Alışveriş Sepetiniz

Borulu Tip Radyant Isıtıcı

Borulu Tip Radyant ısıtıcılar 4 ana elemandan oluşur, Yakıcı, Radyant Boru, Reflektör ve Vakum Fanı. Baştaki yakıcının yaktığı gazın, sistemin sonunda bulunan vakum fanı tarafından emilerek borunun içerisinde dolaşması ve soğuduğu noktadan dışarı atılması sağlanır. Böylelikle radyant borunun içerisi..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Co-Ray-Vac brülörleri önkarışımlı (premix) yakma sistemine sahiptir. Bu sistem temiz ve yüksek verimli bir yanma sağlamaktadır. Aynı radyant hattında birbiri ardına yerleştirilen yakıcılar ile homojen ısı dağılımı ve konforlu bir ısınma elde edilmektedir.Isıtma PrensibiBaştaki yakıcının yaktığı gazı..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Radyant ısıtma; yüksek sıcaklığa sahip bir yüzeyden çıkan ışınların başka bir yüzey tarafından absorbe edilerek ısınmasıdır. Güneşin Dünya’yı ısıtması buna en iyi örnektir. 150 milyon kilometre uzaklıktaki güneşin yüzeyinden yayılan ışınlar, uzay boşluğunu daha sonra da atmosferi geçerek dünya yüzey..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Borulu Tip Radyant Isıtıcı Silversun EvoRadyant ısıtma; yüksek sıcaklığa sahip bir yüzeyden çıkan ışınların başka bir yüzey tarafından absorbe edilerek ısınmasıdır. Güneşin Dünya’yı ısıtması buna en iyi örnektir. 150 milyon kilometre uzaklıktaki güneşin yüzeyinden yayılan ışınlar, uzay boşluğunu dah..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Mira
Radyant boru ısıtıcı.Performanslı,konfor ve estetik tasarım.Bar,restaurant, pub, bistro, geri kalan yarı açık yerlerde gazlı-lpgli olarak ısı üretimi gerçekleştirir.MRT U tipi doğalgazlı ısıtıcımızın farklı model ve kWda üretimini yapmaktayız. Böylece ihtiyacınız olan borulu radyant ısıtıcıyı seçme ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Mira
MRT SL Düz Borulu Radyant IsıtıcıDüz tip borulu üniter radyant ısıtıcı MRT SL serisinde.Çok büyük alanların ısıtma sorunlarını çözen yenilikçi teknolojisi.Güneşin benzersiz enerji kaynağından esinlenerek , ürettiğimiz bu borulu gaz ısıtıda ısı tüm noktalara eşit ulaşır.Stadyum,fabrika üretim hatları..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Mira
Mira MRT SU U Tipi Radyant IsıtıcıU borulu radyant ısıtıcı gaz ya da lpg ile doğrudan ısıtma çözümü. Büyük alana sahip yerlerde güçlü ve etkili ısı salınımı. Uzaktan kumanda üzerinden kolay kullanım. Dijital ekran ve 3 kademe ısı modülasyonu. İhtiyacınıza uygun kW ve boyutta borulu radyant ısıtıcıla..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Mira
MRT CL Gazlı Kompakt Tek Borulu Radyant IsıtıcıMRT CL boru tip gaz LPGli radyant ısıtıcıda sınırsız enerji kaynağı güneşten ilham alarak çalışmaktadır.Enerjiyi ısıya dönüştürdükten sonra mekandaki canlı ve cansızlar üzerine homojen ısıyı mükemmel dağıtır.Böylece soğuk zamanlarda ve serin akşamlarda ..
0,00TL Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)