Menü
Alışveriş Sepetiniz

Demirdöküm Kombi

Demirdöküm Kombi

Demirdöküm, Türkiye'nin öncü ısıtma sistemleri üreticilerinden biri olarak bilinir. Yenilikçi tasarımları ve enerji verimliliği ile öne çıkan Demirdöküm Kombi, kullanıcılara konforlu ve güvenilir ısınma çözümleri sunar.

Demirdöküm Kombi modelleri, farklı ihtiyaçlara uygun geniş bir yelpazede sunulur. Yüksek performansları, akıllı kontrol sistemleri ve çeşitli kapasiteleri ile her türlü mekana uyum sağlar. Ayrıca, enerji tasarrufu sağlayan özellikleri sayesinde kullanıcılarına hem çevre dostu hem de ekonomik bir ısınma deneyimi sunar.

Üstün kalite standartlarına sahip olan Demirdöküm Kombi, uzun ömürlü ve güvenilir bir kullanım vaat eder. Modern teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, kullanıcılarına akıllı kontrol seçenekleri, uzaktan erişim imkanları ve kullanım kolaylığı sunar.

Demirdöküm'ün müşteri odaklı yaklaşımı ve teknolojik yenilikleri ile kombi sektöründe güvenilir bir marka olarak öne çıktığını söylemek mümkündür. Her mevsimde istenilen sıcaklığı sağlayan Demirdöküm Kombi, konforlu ve enerji tasarruflu bir ısınma deneyimi sunarak kullanıcılarına güven verir.

Sonuç olarak, Demirdöküm Kombi; kalite, performans ve teknolojiyi bir araya getirerek, kullanıcılarına modern ve güvenilir ısıtma çözümleri sunan bir marka olarak öne çıkar.

Marka: Demirdöküm
ErP yönetmeliğine göre A sınıfı verimliliğe sahip olan kombi, doğal gaz tüketimini düşürüyor.A sınıfı kullanım suyu verimliliğiyle su tüketimini en aza indiriyor.Yoğuşma teknolojisi sayesinde Atron Condense, düşük emisyon değerleriyle çevreyi koruyor.Debi sensörüyle suyunuzu..
24.700,00TL Vergiler Hariç:24.700,00TL
Marka: Demirdöküm
Frekans Kontrollü Pompa ile Elektrik TasarrufuYüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa hızı otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlar.Paslanmaz Çelik EşanjörDairesel yapılı paslanmaz çelik premix eşanjörü ile yüksek ısı transferi sağlar. Bu sayede yakıt..
24.900,00TL Vergiler Hariç:24.900,00TL
Marka: Demirdöküm
Frekans Kontrollü Pompa ile Elektrik TasarrufuYüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa hızı otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlar.​Paslanmaz Çelik EşanjörDairesel yapılı paslanmaz çelik premix eşanjörü ile yüksek ısı transferi sağlar. Bu sayede yakı..
26.100,00TL Vergiler Hariç:26.100,00TL
Marka: Demirdöküm
A Sınıfı Yüksek Isıtma VerimiDemirdöküm Atromix P 20(kW) Yoğuşmalı Kombi ErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar.  A Sınıfı Yüksek Kullanım Suyu VerimiDemirdöküm Atromix P 20(kW) Yoğuşmalı Kombi ErP yönet..
27.000,00TL Vergiler Hariç:27.000,00TL
Marka: Demirdöküm
A Sınıfı Yüksek Isıtma VerimiDemirdöküm Atromix P 24(kW) Yoğuşmalı Kombi ErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar.A Sınıfı Yüksek Kullanım Suyu VerimiDemirdöküm Atromix P 24(kW) Yoğuşmalı Kombi ErP yönetmeliğine gör..
28.200,00TL Vergiler Hariç:28.200,00TL
Marka: Demirdöküm
A Sınıfı Yüksek Isıtma VerimiDemirdöküm Atromix P 28(kW) Yoğuşmalı Kombi ErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar. A Sınıfı Yüksek Kullanım Suyu VerimiDemirdöküm Atromix P 24(kW) Yoğuşmalı Kombi ErP yönetmeliği..
29.900,00TL Vergiler Hariç:29.900,00TL
Marka: Demirdöküm
A Sınıfı Yüksek Isıtma VerimiErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar. A Sınıfı Yüksek Kullanım Suyu VerimiDemirdöküm Nitromix P 24(kW) Yoğuşmalı Kombi ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullan..
29.900,00TL Vergiler Hariç:29.900,00TL
Marka: Demirdöküm
A Sınıfı Yüksek Isıtma VerimiErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar. A Sınıfı Yüksek Kullanım Suyu VerimiDemirdöküm Nitromix P 28(kW) Yoğuşmalı Kombi ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullan..
32.200,00TL Vergiler Hariç:32.200,00TL
Marka: Demirdöküm
A Sınıfı Yüksek Isıtma VerimiErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar. A Sınıfı Yüksek Kullanım Suyu VerimiDemirdöküm Nitromix P35 (kW) Yoğuşmalı Kombi ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı k..
36.500,00TL Vergiler Hariç:36.500,00TL
Marka: Demirdöküm
A Sınıfı Yüksek Isıtma VerimiErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. %93’e varan mevsimsel ısıtma verimliliği sayesinde düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar.A Sınıfı Yüksek Kullanım Suyu VerimiErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullanım suyu ve..
28.000,00TL Vergiler Hariç:28.000,00TL
Marka: Demirdöküm
30 kW Kapasite Seçeneği30 kW kapasite seçeneği ile yüksek metrekareli kullanım alanlarında en uygun çözümü sunar.Donmaya Karşı Koruma FonksiyonuGidiş suyu sıcaklığının 8 derecenin altına inmesi durumunda ısıtma ve sıcak su devresini donmaya karşı koruma özelliğine sahiptir.Dayanıklı Dış BoyaDemirDök..
67.750,00TL Vergiler Hariç:67.750,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)