Hakkımızda

İnşaat Doğalgaz, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, ısıtma-soğutma tesisatları, yangın tesisatları, elektrik tesisatlarının mekanik projelerinin hazırlanması ve uygulamalarının yapılması,

Müşterilerimize çözümler sunmak, beklentilerine kalite ve istikrar ile karşılık vermek ve marka olmak öncelikli hedefimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Kalitede, hizmette ve müşteri memnuniyetinde en iyi olmak ve bu imajı korumak ana hedefimizdir.Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacı ile iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara, karşılıklı ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Ülke ekonomisine güç katmak hedefimizdir. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde sektördeki kalite standartlarını yükseltmek, profesyonel yönetim anlayışı ve ilkeleriyle sektörde örnek bir kurum olmaktır.

Hizmetin sınırsız ve zamansız olduğu, müşteri memnuniyetinin her zaman ön koşul olduğu, her zaman ilk önceliğin hizmet olduğu, çevre bilinci prensiplerinden ödün vermeden, enerji tasarrufu sağlamak, uzun ömürlü ve güvenli projeleri ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, öz değerlerimizi daima müşterilerimizin memnuniyeti için kullanmaktır.

Kalite Politikamız

Hizmet alanlarımızda kalitede lider olabilmek için maliyetlerimize bağlı olarak eğitimli ve nitelikli çalışanlarımızla, müşterilerimizin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesini sağlayacağız ve faaliyetlerimiz süresince çevreye saygılı olacağız.
Firmamız stratejileri ve tarif edilmiş hedefleri doğrultusunda;

- Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet vererek memnun etmek bunu sağlamak için sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarında bulunacaktır.
- Bütün birim çalışanlarımız kalite hedeflerimizi yerine getirmek üzere çalışacaktır. Bu sebeple her çalışan üzerine düşen görev ve sorumlulukları tam olarak yerine getirecektir.
- Kalite hedefi olarak "0" (sıfır) hata prensibi geçerlidir. Kalitede yeterlilik yoktur. Sürekli iyileştirme geliştirme vardır.
- Çalışan personelin eğitimi başarısını etkileyen en önemli öğedir. Bu neden ile personel eğitimi sürekli olarak devam edecektir.
- Gelecek nesillere mutlu olabilecekleri bir dünya bırakmak için çevreyi temiz tutacak ve doğal kaynakların israfını önlemek için elimizden geleni yapacağız.